Kurumsal

Şanlıurfalıların ve Şanlıurfa’ da yaşayanların en kapsamlı şehri tanıma rehberi urfadaysan.com

Bu sayfaya katılarak, şehirle ilgili en güncel etkinlikler, gösteriler, konserler, festivaller, eğitimler, kurslar, geziler, sergiler vb. gibi aklınıza gelebilecek her türlü kültür, sanat ve spor etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz veya böyle bir etkinliğiniz varsa duyurulmasını sağlayabilirsiniz.

Şanlıurfa’yı yaşama rehberi… urfadaysan.com Bu site hiç uyumayan, hiç yorulmayan şehre ayak uydurabilmeniz ve şehri doyasıya yaşayabilmeniz için siz takipçilerine rehberlik ediyor. Şanlıurfa’ da yaşayanlar, yaşamak isteyenler, yolu düşenler, geçerken uğrayanlar, sadece merak edenler ve diğer herkes için internette bir çekim merkezidir.

urfadaysan.com a üye olun, şehrin tadını çıkarın. “Şehirde hayat var” sloganıyla yola çıkan bir ekip olarak bizler; şehir hayatını durmadanaraştırıp, yayınlayarak Şanlıurfa’ yı yaşama sanatının inceliklerini belirliyoruz. 

urfadaysan.com hem “rotamı bileyim, ona göre ilerleyelim” diyen sağlamcılar hem de “rotam sapabilir ama kaybolmayayım” diyen maceracılar için Şanlıurfa’ya dair çizilmiş şehri yaşayanların ihtiyaç duyabileceği en kapsamlı etkinlik rehberi.

Gözlerinizi kapatın ve size rehberlik etmemize izin verin çünkü Şanlıurfa’nın yaşanacak çok yanı var…

Önemli uyarı: urfadaysan.com duyurduğu etkinlikleri düzenlemez, sadece kaynak belirterek üyeleri ile paylaşır. Bu sebeple duyurulan etkinliklerin detayı ile ilgili etkinlik sorumlularından bilgi alınması gerekmektedir. Yine bu sebepten urfadaysan.com duyurulan etkinliklerde yapılan proğram değişikliği, iptal gibi durumlardan sorumlu değildir. Etkinliklerdeki proğram değişikliği etkinliksahipleri ve katılımcıların sorumluluğundadır. Şehirde olup bitenden haberim olsun diyorsanız sosyal medyada bizi takip edin.

EKİBİMİZ
Urfadaysan sitesinin arkaplanında çalışan ekibimiz ile tanışın.
SENDE ETKİNLİKLERDEN HABERİM OLSUN DİYORSAN
Hemen aşağıdaki kutucuğa Mail adresini yaz son etkinliklerden ilk sen haberdar ol!